• Ak Partiden İlçe Adaylarına Coşkulu Karşılama Ak Partiden İlçe Adaylarına Coşkulu Karşılama Bu haber 2014-03-03 04:04:26 tarihinde eklendi
    AK Parti Genel Merkezi tarafından açıklanan Gaziantep ilçe belediye başkanlığı adayları havaalanında coşkuyla karşılandı.

       AK Parti Genel Merkezi’nde yapılan toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Gaziantep’in ilçe belediye başkan adaylarının isimlerini açıkladı. Şahinbey İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet İhsan Tahmazoğlu, Şehitkamil İlçe Belediye Başkan Adayı M. Rıdvan Fadıloğlu, Araban İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Özdemir, İslahiye İlçe Belediye Başkan Adayı Kemal Vural, Karkamış İlçe Belediye Başkan Adayı Nuh Kocaaslan, Nizip İlçe Belediye Başkan Adayı Hacı Fevzi Akdoğan, Nurdağı İlçe Belediye Başkan Adayı Mehmet Yıldırır, Oğuzeli İlçe Belediye Başkan Adayı Süleyman Akgün, Yavuzeli İlçe Belediye Başkan Adayı Mustafa Kemal Sakaroğlu olarak açıklandı.


       Dün akşam saatlerinde Gaziantep’e dönen belediye başkan adayları, havaalanında vatandaşlar ve ilçe teşkilatı tarafından çiçekler, pankartlar ve davullar ile karşılandı. Belediye Başkan adayları havaalanında karşılarında gördükleri kalabalık karşısında sevinçleri yüzlerine yansıdı. Belediye başkan adayları vatandaşlara havaalanında karanfil dağıttı. Belediye başkan adayları vatandaşlar ile daha sonra belediye önüne giderek buradaki kutlamalara katıldı. Havai fişeklerin atıldığı karşılamada başkan adayları vatandaşlara ve ilçe teşkilatına açıklama yaparak, birlikte daha güzel işler yapacaklarını ve yapılacak seçimlerde el ele verip çalışmaları birlikte yürüteceklerini kaydetti.

    iha
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
2,557 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz