• Vural: İslahiye'yi Hak Ettiği Yere Taşıyacağız Vural: İslahiye'yi Hak Ettiği Yere Taşıyacağız Bu haber 2014-03-03 04:25:13 tarihinde eklendi
    AK Parti’den İslahiye Belediye Başkanı adayı Kemal Vural, “İslahiye Ticaret Odası’nda başkanlık yaptığım dönemde ilçenin kalkınması için nasıl çalıştıysam, halkımızın teveccühüyle başkan seçildiğimde de elbirliğiyle, halkımızla istişare ederek, Büyükşehir Başkanımız Fatma Şahin ve Vekilimiz Şamil Tayyar ile birlikte İslahiye’yi hak ettiği yere taşıyacağız” dedi.

       İslahiye Ticaret Odası Kelebek Sosyal Tesisleri’nde AK Partili gençler, ilçedeki yerel ve ulusal basının temsilcilerine kahvaltı veren Belediye Başkanlığı adayı Kemal Vural, İslahiye’nin belediyecilik noktasında geriye gittiğini iddia ederek, “İlçe yeterince kan kaybetti. Artık bu dönemde bu kötü gidişe dur demenin zamanın geldi. Vekilimiz Şamil Tayyar ile birlikte İslahiye ve Nurdağı’nda artık yeni sayfa açılmıştır. İlçenin tarıma dayalı ekonomisi var. Açılacak olan Organize Sanayi Bölgesi’ne iş adamlarını çekeceğiz. İslahiye Ticaret Odası’nda başkanlık yaptığım dönemde ilçenin kalkınması için nasıl çalıştıysam halkımızın teveccühüyle başkan seçildiğimde teşkilatımızla, elbirliğiyle, halkımızla istişare ederek Büyükşehir Başkanımız Fatma Şahin ve Vekilimiz Şamil Tayyar ile birlikte İslahiye’yi hak ettiği yere taşıyacağız” ifadelerini kullandı.


       Kahvaltıya, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Erdoğan da katıldı.

    iha
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
4,356 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz