• İslahiye'de Gönlümce'de Gönlünüzce Kebap İslahiye'de Gönlümce'de Gönlünüzce Kebap Bu haber 2014-07-29 23:27:12 tarihinde eklendi
  İslahiye kebap dürümünün tadını hiçbir yerde bulamayan yüzlercesi vardır. Havasından mıdır? Suyundan mıdır? bilinmez. Bir gerçek var ki İslahiye kebap dürümü bu damak tadına alışanların vazgeçilmezidir. Şu an İslahiye'de kebap dürümde çığır açan Gönlümce Kebap sahiplerinden Mehmet Ali ŞAHİN ile bu işin sırrının nereden geldiğini konuştuk.

  Mehmet Ali Bey İslahiye Kebap Dürümünün özelliği nedir?

  Öncelikle böyle bir çalışmaya imza atmanız ve ilçemizin tanıtımına katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Biz sıradan kebap şişleri ile baharat argümanlarından farklı bir yapı ile kebaplarımızı yapıyoruz. Örneğin kuşbaşımız ince tel kuşbaşı şişleri ile yanmadan kıvamında pişer. Asla büyükbaş hayvan eti kullanmayız. Etin terbiyesi ve dinlenmesi büyük önem arz ediyor. Ekmeğin sıcaklığı ve tazeliği ile nar ekşisi ile terbiyelenmiş garnitürün birleşiminde meşhur İslahiye kebap dürümü ortaya çıkıyor.


  Müşterilerinizin sizden beklentileri neler? 

  Müşterilerimiz siparişi vermelerinden kısa süre sonra sıcak sıcak ellerine ulaşmasını istiyorlar. Elimizdeki teknik ekipman ve personelle bu servisi oldukça hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Müşterilerimiz genel olarak uygun fiyat, kalite ve hız üçlüsüne büyük önem veriyorlar. Biz sürümden kazanma tarafındayız. Az olsun, öz olsun. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyin üzerinde.

   


  Geçmişe oranla kıyaslandığında İslahiye'de halkın dışarıdan yemek yeme alışkanlıklarında değişiklik var mı?

  Yöremiz insanı genel olarak eli ile tutmadığı, gözü ile görmediği hiçbir şeye sıcak bakmıyor. Ancak bizim mutfağımız tamamen göz önünde. Bütün üretimimiz şeffaf olarak gerçekleşiyor.Temizlik birinci önceliğimiz. Hijyen ve sağlıklı ortamda evinizin sıcaklığında bir kebap servisi sunuyoruz. Tabi zamanla bu hizmetimiz yöre insanının alışkanlıklarında da değişiklik yaratarak, gece saat 24:00'te bile dürüm siparişi verilmesine neden oluyor. Bu durum da doğrusu bizleri sevindiriyor.


  Son olarak sitemiz ziyaretçisi değerli İslahiye'li hemşerilerimize iletmek istediğiniz mesajınız var mı?

  Gönlümce kebap'tan gönüllerince ve yörenin damak tadına uygun kebaplar sipariş edebilirler. Biz bir telefon kadar yakınız. Siparişi aldıktan sonra İslahiye'nin neresinde olursa olsun en geç 20 dk. içerisinde siparişi teslim ediyoruz. 


  Biz de İslahiye.com olarak bu genç girişimci kardeşlerimizi kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Yolları ve bahtları açık olsun. 


   

  Gönlümce Kebap

  Mehmet Ali ŞAHİN

  7/24 Sipariş Telefonu: 0 544 844 85 14

  Adres: Pazar Yeri Yanı İslahiye/Gaziantep


  iha
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
21,537 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz