• Kimlerin Anası Ağlamıyor ? Kimlerin Anası Ağlamıyor ? Bu haber 2014-10-29 12:54:59 tarihinde eklendi
  Sitemiz Köşe yazarlarından Sayın Musatafa Sönmez'in yazısı

  Analar ağlamıyacak diye çıkıldı açılım denen o saçma yola,toplantılar düzenlendi,komisyonlar kuruldu İmralı canisi muhatap oldu yol haritaları çizdi.Bu tiyatroya vatandaşı inandırmak için akil adamlar heyeti kuruldu koca memlekette sadece bunlar akıllıymış gibi milletle alay edilircesine.Sözde silah bırakıyordu memleketi terk ediyordu teröristler.

  Ne oldu açılım ,ne işe yaradı;

  Terör örgütünü ve yandaşlarını şımartmaktan başka ne işe yaradı,yaptıkları terör eylemlerini haklı çıkarırcasına bu kansızlara güven aşılamaktan başka ne işe yaradı.

  Hani bitecekti terör hani ağlamıyacaktı analar.

  Evet birilerinin anaları ağlamıyor;memlekette yol kesip kimlik soran,sözde mahkemeler kurup vatndaşa cezalar veren eşkiyaların anaları ağlamıyor,Bingöl'de polislerimizi,Yüksekova'da sivil gezen askerlerimizi şehit eden kansızların anaları ağlamıyor,Bayram günü Kurban eti dağıtırken sırf kendilerinden olmadığı için gencecik yaştaki vatan evlatlarını linç ederek öldürenlerin anaları ağlamıyor,okulları yakanların,karakolları basanların,bayrak indirenlerin,vatandaşın ekmek teknesi dükkanları yakıp,yıkan,yağmalayanların,devlet binalarını yakıp yıkan devlet düşmanlarının anaları ağlamıyor,sözde IŞIDİ protesto ettiklerini söyleyen ama 39 vatandaşımızı katletmekten çekinmeyen katillerin anaları ağlamıyor.

  Oysa Bingöl'de şehit düşen polislerimizin,Yüksekova'da şehit edilen askerlerimizin analarının onların yetim kalan çocuklarının analarının döktükleri gözyaşları,ağıtları ağlamaktan sayılmıyormu.Diyarbakır'da,Mardin'de,Siirt'te,Adana'da,Van'da,Gaziantep'te,Batman'da Muş'ta hayatını kaybedenlerinin analarının,eşlerinin,çocuklarının ağıtları gözyaşları ''analar ağlamayacak'' tarifine uymuyor mu?

  Vazgeçin artık bu gaflet uykusundan,vazgeçin artık gerçekten anaları ağlatmaktan.Bu vatana bu millete ihanet eden teröristlere anladığı dilden hak ettiği şekilde davranın.Vatana ihanetin affı olmasın.

  Sağlıcakla kalın...

  iha
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,175 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz