• Ümit ÖZDAĞ, MHP İçin Ümit Oldu Ümit ÖZDAĞ, MHP İçin Ümit Oldu Bu haber 2015-04-09 20:45:11 tarihinde eklendi
  21. Y.Y. Türkiye Enstitüsü Başkanı, Ortadoğu Uzmanı, Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ'ın geçtiğimiz günlerde MHP'nin Gaziantep aday listesinde ilk sırada yer alması MHP camiasında büyük coşku yarattı.

  Aynı zamanda bir akademisyen olan ÖZDAĞ'ın adaylığı ile birlikte MHP'nin Gaziantep'te 3 Milletvekili çıkarabileceği konuşuluyor. Aday listelerinin yüksek seçim kuruluna teslim edilmesinden sonra Gaziantep iline gelen Ümit ÖZDAĞ, büyük coşku ile karşılandı. MHP Gaziantep İl Başkanlığında oluşan büyük kalabalık da, MHP camiasının Özdağ'a duyduğu güvenin işareti olarak yorumlandı. 

   

  Hitabet yeteneği oldukça üst seviyede olan Özdağ aynı zamanda Ortadoğu uzmanı ve alanında Türkiye'de sayılı akademisyenlerden. Şu ana kadar hiçbir konuşmasında dil sürçmesi ya da yanlış anlaşılmaya neden olabilecek gaf yapmadı. Bütün konuşmaları bilimsel dayanak çerçevesinde şekillenen ÖZDAĞ'ın, TBMM'de Milletvekili olarak göreve başladıktan sonra, Vatan ve Bayrak sevdalılarının hassasiyetlerini en iyi şekilde dile getirebileceğine, MHP'yi temsil noktasında en iyi yerlere taşıyacağına kesin gözü ile bakılıyor.

   

  iha
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,596 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz