• Eğitsel oyunlar'da Gelişim noktası Eğitsel oyunlar'da Gelişim noktası Bu haber 2015-07-13 23:56:17 tarihinde eklendi


  Egitseloyunlar.net eğlenerek öğrenmenin adresidir. Bilgi edinmeyi sanal ortam oyunlarının eğlencesiyle birlikte süslemek istiyorsanız “egitseloyunlar.net” web adresini ziyaret etmeniz yeterli.

  İnternette bir süre önce eğitsel oyunlarla ilgili yeterli içerik hazırlanmıyordu. Bu durumu fark eden Reliyon eğitsel oyunlarla ilgili kapsamlı bir plan hazırladı ve eğitici oyunları son bir yıldır güncel olarak yayınlamaya devam ediyor.

  Reliyon boş vakitleri yalnızca eğlenceye ayırma kavramını doğru bulmuyor. Kendisine göre birey vaktini en iyi şekilde değerlendirmeli ve eline geçen her fırsatta bilgi edinmeye çalışarak kendisini geliştirmelidir.

  İnternet sitemizde her insanın ilgisini çekebilecek türde eğitsel oyunlar bulunmaktadır. Oyunlarımızın sayıca çok olması ve kapsamlı bir şekilde kategorilere ayrılması dilediğiniz her türde oyun bulma işlemini kolaylaştırmaktadır. Son zamanlarda eğitici oyunlar, profesyonel eğitimcilerinde tavsiyesi haline geldi.

  Eğitsel oyunlar oynamak için herhangi bir dosya yüklemenize, dolayısıyla saatlerce beklemenize gerek kalmayacak. Eğitseloyunlar.net adresine giriş yaptıktan sonra dilediğiniz oyunu seçebilir, seçimin ardından yalnızca üzerine tıklayarak saniyeler içerisinde eğitsel oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

  Sitemizde yalnızca internet üzerinde yayınlanan sanal eğitsel oyunlar yer almaz. Bunun yanı sıra okullarda oynanan eğitsel oyunlar hakkında bilgiler verilmektedir. İşine yeni başlayan öğretmenler veya farklı eğitsel oyunlarla öğrencilerini hem eğlendirmek hem de eğitmek isteyen öğretmenler eğitseloyunlar.net adresini ziyaret ederek sınıf içi eğitsel oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirler.

   

  Sınıf içi eğitsel oyunlar her zaman bilgilendirici, eğitici bir yapıya sahip olmuştur. Üstelik çocukların eğitime daha sıcak bakmasını sağlamanın en etkili yolu olarak ateş ve su, zirveye uçuş gibi eğitsel oyunlar oynamaları gerektiğini düşünür. Bu tür oyunlar çocukların bilgisayar kullanım becerilerini geliştirirken diğer bir yandan da yardımlaşma, eksikleri tamamlama ve strateji kurma becerilerini de geliştirmelerini sağlar. Eğitsel oyunları daha yakından incelemek için http://www.egitseloyunlar.netburadaki web adresine giriş yapın.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
9,216 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz