• İslahiye, Gaziantep’te İlçeler Arasında TEOG Sınavında Birici Oldu İslahiye, Gaziantep’te İlçeler Arasında TEOG Sınavında Birici Oldu Bu haber 23 Ocak 2016, Cumartesi 14:00:02 tarihinde eklendi
  Temel Öğretimden Orta Öğretime Geçiş Sınavı’nda (TEOG), Gaziantep’te en başarılı ilçe İslahiye oldu. İlçedeki başarılı öğrenciler ise ödüllendirildi.

  Gaziantep’in İslahiye ilçesi, 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı 1 yarı yılında TEOG sınavlarında topladığı 350.845 puanla Gaziantep’e bağlı toplam 9 ilçe arasından birinci oldu.İlçenin birinciliği elde etmesinde etken olan 15 öğrenciye düzenlenen törenle ödül verildi. İslahiye İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Toplantı salonda düzenlenen ödül töreninde, TEOG sınavlarında dereceye giren 15 öğrenciye ödülleri, İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Demirtaş ve devlet hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Ali Özer tarafından verildi.

   

  Ödül töreninde bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Ramazan Yıldırım, öğrencileri gösterdiği başarı nedeniyle kutladı. Kaymakam Yıldırım, "TEOG sınavlarında öğrencilerin gösterdiği başarı ile Gaziantep’te birinci olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyorum. İkinci yarıdaki sınavlarda çıtanın biraz daha yukarılara çıkarmamız gerekiyor. Öğrencilerimize olduğu kadar bu çocukların başarısında emeği olan öğretmenlere ve velilerine de teşekkür ediyoruz. Başarıların daha da yukarılara çıkmasını temenni ediyorum" dedi.

   

  Törende, ilçedeki en başarılı öğretmenlere de Yıldırım tarafında başarı belgesi verildi

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
11,360 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz