• Terör Örgütü Daeş’ten Kaçan Çocuk Ve Kadınlar İslahiye’de Terör Örgütü Daeş’ten Kaçan Çocuk Ve Kadınlar İslahiye’de Bu haber 26 Ocak 2016, Salı 12:30:01 tarihinde eklendi
    Pazar günü Suriye’nin Deruzuh kentinde terör örgütü DAEŞ’ten kaçan ve sınırı geçen çoğu çocuk ve kadınlardan oluşan 27 kişilik grup Gaziantep’in İslahiye ilçesine geldi.

    Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyeli sığınmacıların her gün sayıları artıyor. İslahiye’ye gelen çoğu kadın ve çocuklardan oluşan grupta bulunun çocukların dondurucu soğuğa rağmen ayaklarının çıplak olması görenlerin içini burktu. Çocuklardan bazılarının da kafalarında kanamaların olduğu dikkat çekti. Terör örgütü DAEŞ’ten kaçtığı belirtilen grup, meyve ve sebze pazarı içerisinde bekledikten sonra ilçede bulunan akrabalarının yanına gönderildi.

    iha
  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
12,592 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz