• Elektrikler Kesilince Ekmekleri Motosiklet Işığında Çıkardılar Elektrikler Kesilince Ekmekleri Motosiklet Işığında Çıkardılar Bu haber 01 Şubat 2016, Pazartesi 10:30:02 tarihinde eklendi
  Gaziantep’in İslahiye ilçesinde bir fırın kentteki 10 saatlik elektrik kesintisi nedeniyle motosiklet ışığında ekmekleri çıkardı.

  İslahiye’de sabahın erken saatlerinde başlayan ve yaklaşık 10 saat süren elektrik kesintileri ilçedeki esnaf ve vatandaşları bıktırdı. Gün boyu çalışmayan ısıtma sistemleri nedeniyle sıkıntı yaşayan esnaf ve vatandaşlar, havanın kararmasıyla birlikte karanlığa gömüldü. Elektrik kesintileri nedeniyle kent esnafı büyük zarar görürken, ekmek üreten fırınlar ise zor koşullarda ekmek çıkardı. Kentte uzun süredir devam eden elektrik kesintilerinde jeneratörü de bozulan bir fırının çalışanları ise kendilerine ait motosikleti, fırın içerisine alarak ışığından faydalandı. Fırın çalışanları, motosikletin far aydınlatması altında hamurları açarak, müşterilerinin tepsilerini ocağa atabildi.

   

  Bölge esnafı ve vatandaşlar, son dönemdeki kesintilerin bıktırdığını belirterek, "Bu işler bir garipleşti. Her hafta kesinti. En az on saat. Yazık bizlere, bizim gibi küçük esnafa" dedi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
8,500 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz