• Bir Yıl İçinde Yeni Bir Güneydoğu İnşa Edilecek Bir Yıl İçinde Yeni Bir Güneydoğu İnşa Edilecek Bu haber 2016-03-12 08:33:58 tarihinde eklendi
  Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, yaptığı açıklamada, bir yılı içinde yeni bir güneydoğunun inşa edileceğini belirtti.

  Sn. Erdoğan Burdur'da düzenlenen toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada; "Karşımıza paçavralarla çıkanlara gerekli cevabı bu milletimiz askeriyle, polisiyle, korucusuyla verdi, veriyor. Tek bayrak. Tek vatan. 780 bin kilometrekareyle tek vatan.

   

  Bu vatanı bölmek, parçalamak isteyenlere şu anda yapılan operasyonları izliyoruz değil mi? Gerekli cevabı veriyor muyuz? Ne dedik, ta Çözüm Süreci'nden önce, 'Bak akıllı olun, yanlış yapmayın eğer yanlış yapacak olursanız size bu işi dar ederiz. Şu anda sabır sabır... Ne yaptılar? Benim Kürt kardeşlerimi sokağa döktüler. Öyle mi? Bir tane Eş Başkan çıkmış ne diyor, 'Dökülün sokağa' ve orada 52 vatandaşımız ne oldu? Öldü. Ölen Kürt, öldüren, o da Kürt. Hani sen Kürtlerin temsilcisiydin? Nasıl temsilcilik bu? Yalan. Benim Kürt kardeşlerimin, bunlar, kanını emdiler. Onları sömürdüler, sokağa döktüler ve bu ülkeyi maalesef adeta kendi içinde birbirine düşman ettiler." 

   

   Öyle zannediyorum ki bir yılı bulmadan bir kısmı, bir yıl içinde de diğerleri veya biraz daha sarkabilir ama yeni bir Güneydoğu inşa edilecektir. Hiç şüpheniz olmasın." dedi.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
9,233 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz