• Zeugma Karate Şampiyonası’nın 4.’sü Yapılacak Zeugma Karate Şampiyonası’nın 4.’sü Yapılacak Bu haber 2016-05-09 11:25:51 tarihinde eklendi
    Türkiye genelinde yaklaşık 600 sporcunun katılması beklenen ‘İllerarası 4. Zeugma Karate Şampiyonası’ 14-15 Mayıs’ta düzenlenecek.

    Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nce düzenlenecek olan olan ‘İllerarası 4. Zeugma Karate Şampiyonası’ 14 Mayıs’ta Karataş Şahinbey Spor Salonu’nda başlayacak. İki gün sürecek olan şampiyonada sporcular yıldız, ümit, genç ve büyükler kategorilerinde mücadele edecek. 10 İl’den yaklaşık 600 sporcunun katılacağı müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara madalya, takımlara ise kupaları verilecek. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, “10 İl’den yaklaşık 600 sporcunun katılımını beklediğimiz ve her yıl düzenlenen Zeugma Karate Şampiyonası’nın 4.’sünü yapacağız. Tüm hazırlıklarımızı tamamladık ve müsabaka gününü bekliyoruz. Bu vesileyle müsabakalara katılacak olan tüm sporculara ve takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

    14-15 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘İllerarası 4. Zeugma Karate Şampiyonası’ saat 09.00’da Karataş Şahinbey Spor Salonu’nda başlayacak.

  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
8,981 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz