• Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şubesi, Atatürk Havalimanı'ndaki Patlamayı Lanetledi Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şubesi, Atatürk Havalimanı'ndaki Patlamayı Lanetledi Bu haber 2016-06-30 15:03:18 tarihinde eklendi
  Türk Ulaşım-Sen Gaziantep Şube Başkanı Baler Fidan , İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan hain terör saldırısını lanetledi.

  FİDAN, "Hainler dünde Atatürk havalimanını kana bulamış ve 42 insanımızı şehit ederken, 147 vatandaşımız ise saldırı neticesinde yaralanmıştır. Şu mübarek Ramazan ayında dualarımız, bu saldırıları tasarlayanların gün yüzüne çıkarılması ve gereken şekilde cezalandırılmasıdır." dedi.

  Başkan Baler Fidan ; "İstanbul Atatürk Havalimanı'nda dün akşam saatlerinde yaşanan hain saldırı bizleri bir kez daha derin bir üzüntüye boğmuştur. Dünyanın 3 . büyük Havalimanına yapılan bu alçak saldırının amacı ülkemizin imajını lekelemek en stratejik kuruluşlarimizdan olan havalimanlarını güvensiz göstermeye çalışmaktır. Havalimanlari güvenliğin en üst seviyede tutulduğu en güvenilir kuruluşların başında gelmektedir ancak saldırı şekline karşı mevcut şartlarda yapabilecek birşey yoktur,  saldırı alınan tedbirleri yeniden gözden geçirmeyi gerektirmektedir. 

  Daha önce Karayolları ve demiryollarına yapılan saldırılar Ulaşım Hizmetlerini aksatmayı amaçlasada mesai arkadaşlarımız buna fırsat vermeyecek tir. 

  Atatürk Havalimanı Çalışanı arkadaşlarımıza geçmiş olsun Allah beterinden hepimizi korusun.  Alçak saldırıda görevi başında şehit olan güvenlik görevlilerine, yer hizmet kuruluşu çalışanlarına, yerli yabancı vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Hain saldırılarla Terörle müzakere değil, mücadele edilmesi gerekliliği bir kez daha ortaya çıkmıştır. Umarım mücadeleler sekteye uğramaz.

  Milletimizin birliği ve dirliğine yönelik kalleş saldırılar hız kesmeden devam ederken, bu alçak saldırıları planlayan hainler iyi bilmelidir ki, bu milletin birliği ve dirliğini bozmaya asla güçleri yetmeyecektir.

  Türkiye Kamu-Sen ve Türk Ulaşım-Sen  camiası olarak, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda yaşanan bu alçak saldırıyı lanetliyor, şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar, Türk milletine baş sağlığı dileklerimi sunuyorum. Yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum" dedi.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
1 0
8,590 kez okundu
1
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz