• Siz gönderin biz yayınlayalım Siz gönderin biz yayınlayalım Bu haber 2016-07-23 14:26:56 tarihinde eklendi
  Haber değeri taşıyan önemli bir olaya tanık olduğunuza inanıyorsanız çektiğiniz fotoğraf veya görüntüyü Gündoğumu WhatsApp Haber Hattı’na anında bildirebilirsiniz

  Haber değeri taşıyan önemli bir olaya tanık olduğunuza inanıyorsanız çektiğiniz fotoğraf veya görüntüyüGündoğumu WhatsApp Haber Hattı’na anında bildirebilirsiniz.

  Gündoğumu 'haber hattı'na görüntü ve bilgi göndererek gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz. Haberinizi yollayın gündemi siz belirleyin...

  Siz de gün içinde karşılaştığınız, haber değeri taşıdığını düşündüğünüz fotoğraf, video ve bilgileri WhatsApp haber hattımıza göndererek gönüllü muhabirimiz olabilirsiniz.

  HABERLER GÜNDOĞUMU'NDA NASIL YER ALIR?

  Gönderdiğiniz haberler taşıdığı öneme göre sitemizin anasayfa manşetinde de yer alabilir, manşet dışındaki kategorilerde de değerlendirilebilir. Her an her yerde karşılaştığınız bir durumu cep telefonunuzla görüntüleyebilir, videoya çekebilir ve konuyla ilgili tüm bilgileri  yazdıktan sonra WhatsApp'ı kullanarak bize iletebilirsiniz. Dilerseniz haberi sizin isminizle, isminizin açıklanmasını istemiyorsanız 'bir okuyucumuz' şeklinde yayınlayabiliriz.

  NE TÜR HABERLER YOLLANABİLİR?

  Yakınınızda meydana gelen büyük bir patlama, kaza, şiddet, sosyal sorumluluk projesi gibi her türlü olayı anında görüntüleyerek bizimle paylaşabilirsiniz. Sayfanın en altında yer alan okuyucularımızdan şimdiye kadar gelen bazı haber örneklerini inceleyebilirsiniz.

  NOT: WhatsApp hattımıza gün içinde yüzlerce görüntü, video ve haber düşmektedir. Tahmin edersiniz ki aşırı bir yoğunluk oluşmaktadır. Haberleriniz görevli editör arkadaşlarımız tarafından sırasıyla değerlendirilmekte ve kullanılmaya çalışılmaktadır.

  Siz gönderin, biz yayınlayalım.

  Gündoğumu WhatsApp Haber Hattı Numarası: 0 543 829 29 29

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
7,553 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz