• Yıldız'dan Yıldız'dan Bu haber 2016-07-25 09:08:23 tarihinde eklendi
  Sader Başkanı Yıldız herkesi elindeki doları bozdurmaya davet ediyor.

  SADER’DEN “DOLAR BOZDURMA KAMPANYASI”

  Sözleşmeli Askeri Personel Aileleri ve Emeklileri Derneği Başkanı (SADER) Gazi Jandarma Yüzbaşı Hamit YILDIZ yaptığı açıklamada; “Haçlı zihniyeti uşağı paralel yapı üyesi hainlerin gerçekleştirdiği 15 Temmuz 2016 tarihli darbe girişimi, Yüce Türk Milleti’nin ölümü görmezden gelip fedakâr ve kahramanca demokrasiye sahip çıkması, kahraman Türk Emniyet Teşkilatı ile darbecilere dur deyip gerçek birer vatan kahramanı olarak onlarla mücadele edip gerekli dersi veren Türk Silahlı Kuvvetlerinin mümtaz vatan evlatları sayesinde önlenmiştir. Türk’ü, Kürdü, Lazı, Çerkezi, Alevisi, Sünnisi ve Suriyeli’si Anadolu coğrafyasında yaşayan herkes aynen Çanakkale Savaşındaki ruhla hainlere geçit vermemiş, kahramanlık destanı yazarak onların menfur emellerine ulaşmalarını engellemiştir.”dedi.

  HERKESİ ELLERİNDEKİ DOLARI BOZDURMAYA VE BANKACILIK SİSTEMİNE AKTARMAYA DAVET EDİYORUZ

  Her geçen gün, ipleri haçlı zihniyetinde olan kredi derecelendirme kuruluşlarının puan düşürerek ülkemizi ekonomik anlamda zor duruma sokma çabalarının görülmekte olduğunun altını çizen Başkan Yıldız; “Bugün Türk Lirasına sahip çıkma ve ülkemize güvenme günüdür. Bugün hain odakların, paralel yapının, çetelerin, terör örgütlerinin oyunlarını bozma günüdür. Ekonomik kalkınmamız ve ülke olarak yeni yatırımlarla hiçbir sekteye uğramadan 2023 vizyonunda ilerlememiz yine Çanakkale ruhu ile kenetlenmemize ve birbirimize sarılmamıza bağlıdır. Bu anlamda bütün Vatandaşlarımızın bir ve beraber olarak kredi derecelendirme kuruluşlarının ülkemiz üzerinde oynadığı oyunu ekonomik bağlamda da bozabileceğine inanıyoruz. Herkesi Türk Lirasına sahip çıkmaya ve elindeki doları bozdurarak bankacılık sistemine yatırmaya davet ediyoruz. Başta Amerika ve İsrail olmak üzere, onların uşağı olan paralel yapının ekonomik anlamda oyunlarının bozulması yine milli birlik ve beraberliğimizden geçmektedir.”dedi.

  TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ ÜLKEMİZİN GÖZ BEBEĞİDİR

  Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) bir grup askeri giyimli hainle gerçekleştirmek istediği darbe girişiminin bütün Türk Silahlı Kuvvetler mensuplarına mal edilmemesi gerektiğinin altını çizen Yıldız; “Türk Silahlı Kuvvetleri ülkemizin göz bebeğidir. İçerisindeki asker giyimli hain teröristler ayıklandığında, her zamankinden daha güçlü olarak vatan müdafaası için görevine devam edecektir. Bir grup hainin yaptığı haince kalkışmanın tüm Türk Silahlı Kuvvetlerine mal edilmemesi gerekmektedir. Vatan hainlerinin kökü kazınacak ve sonrasında gerçek vatanseverlerden oluşan Türk Silahlı Kuvvetleri, dünyanın süper gücü olma yolunda ilerleyen Türkiye’nin göz bebeği olmaya devam edecektir.”dedi.

  KADRO İHTİYACI SÖZLEŞMELİ SUBAY VE ASTSUBAYLARLA KARŞILANABİLİR

  Meşru devlet düzenine karşı bir kalkışma teşebbüsünün yaşandığı bu kahredici günleri içleri kanayarak takip ettiklerini belirten Yıldız; “TSK içerisinde o kadar imkân ve mevkisine rağmen şerefsizlikte ısrar eden sütü bozukların, önümüzdeki zaman zarfında peyderpey şerefli ordumuzdan temizlenmesi sonrasında oluşabilecek kadro/personel ihtiyacının; Şerefle görevine devam eden TSK personelinin yanı sıra; Vatanının ve Milletinin güvenliği için var olan, 2003 yılından itibaren TSK'ne 4687 numaralı kanun kapsamında katılan, amacı TSK da ķüçük rütbeli subay/ astsubay kadrolarını karşılamak (en fazla yzb./kd.üçvş.) olan vatan aşığı birçok sözleşmeli subay/astsubaylardan uygun taktir edilenlerin muvazzaf yapılmasıyla da karşılanabileceğini düşünmekteyim.”dedi.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
7,714 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz