• Minik şampiyonlardan Demir’e ziyaret Minik şampiyonlardan Demir’e ziyaret Bu haber 2016-08-02 17:04:25 tarihinde eklendi
    Konya’da düzenlenen Minikler Taekwondo Türkiye Şampiyonası’ndan Gaziantepli 2 sporcu madalya ile dönerek Gaziantep Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i ziyaret etti.

    Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından 26-31 Temmuz tarihleri yapılan Minikler Türkiye Şampiyonası’ndan 2 Gaziantepli taekwondocu madalyayla döndü. Konya’da Selçuk Üniversitesi 19 Mayıs Spor Salonu'nda yapılan müsabakalara 72 İl’den 2 Bin 220 sporcu katıldı. 2 Bin 220 sporcu arasından tatamide başarılara imza atan Gaziantepli sporculardan Sudenaz Turan 50 kilogramda Türkiye birincisi olurken Enes Güneş ise 30 kilogramda Türkiye üçüncüsü oldu. Madalyalarla birlikte şehre dönen başarılı sporcular Gaziantep gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i makamında ziyaret etti. İl Müdürü Demir ile başarılarını paylaşan minik sporculara Taekwondo İl Temsilcisi Veysel Döşüçukur, Antrenör Mehmet Fatih Bidar ve Antrenör Muhammet Oğuzcan eşlik etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Demir, “Ülkemizin bu zor günlerinde, hepimizin moralsiz olduğu zamanda bizleri başarılarıyla bir nebze de olsa mutlu eden bu minik ama koca yürekli sporcularımızı tebrik ediyorum. Onlar bu ülkenin altyapısındaki temel taşlardan, inşallah zamanla daha iyi başarılara imza atacaklar. Onların üzerinde emeği bulunan antrenörlerimizi de ayrı ayrı tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
7,968 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz