• Gaziantep Baklavası "Hamido"dan Alınır Gaziantep Baklavası Bu haber 2016-12-14 10:49:52 tarihinde eklendi
    Gerçek Gaziantep Baklavası tatmak isteyen yurt dışı ve yurt içinden binlerce müşteri Hamido Baklavalarını test etmeye geliyor. Geleneksel taş fırında üretim yaptıklarını ve baklavanın ruhu ile oynamadıklarını dile getiren Ustabaşı Mehmet Bilge yaptığı açıklamada; "Gaziantep Baklavası üretimi oldukça hassas, sanatsal bir bakış açısı gerektiriyor. Gerçek gaziantep baklavası üretiminde en küçük ayrıntının bile oldukça önemli olduğunun bilincindeyiz. Müşterilerimizin bizden vazgeçmemelerinin en büyük nedeni de kalite ve doğallığımızda saklıdır."dedi.

       Günümüzde baklavadan çok şerbetli ekmeğe benzeyen ürünlerin piyasayı allak bullak ettiğinin altını çizen Mehmet Usta; "Bugün dünyada hiç kimse hiç bir şeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz. Bir malın yalnızca fiyatına bakmak, bazı hileleri kabul etmektir." dedi.

     

       Öncelikli amaçlarının helallik ve kültürel mirasın korunması olduğunu dile getiren Bilge Usta, bu anlayışlarını asla kaybetmeyeceklerini, gerekirse az üretim yaparak kaliteden de asla ödün vermeden yollarına devam edeceklerini dile getirdi. Hamido Baklavalarını www.hamido.com.tr 'den online sipariş verebileceğiniz gibi 0 505 706 47 25 no'lu telefondan da sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda Hamido Baklavaları Türkiye çapında bayilikler vermektedir. 

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
2 0
12,237 kez okundu
2
0

YORUMLAR

1 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

  • resim EROL EMİNOĞLU Editöre şikayet et 04 Temmuz 2017 Salı 11:01 USTAM KİLOSU KAÇ PARA BİR TEPSİDE KAÇ KİLO VAR İSTANBUL'A VERECEĞİMİZ ADRES GÖNDERE BİLİR MİSİNİZ 0 Yanıtla

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz