• Amasya Merzifonda Antep Baklavası Alabilirsiniz Amasya Merzifonda Antep Baklavası Alabilirsiniz Bu haber 2017-01-09 11:30:16 tarihinde eklendi
    Gaziantep baklavasının önde gelen imalatçılarından Hamido Baklavaları Merzifon'a ilk bayisini açtı.

        Kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Hamido Baklavaları Gaziantep'in yöresel lezzetlerini ve hakiki Gaziantep Baklavasını Merzifon'a taşıdı. Şöbiyetten, sarmaya, kare baklavadan, fıstıklı dürüme kadar bütün baklava çeşitlerini Merzifon halkına sunan Hamido Baklavalarından halkın oldukça memnun olduğu görüldü. Merzifon bayisi sahibi Erdem Kartal konuya ilişkin yaptığı açıklamada; "Halka hizmet, hakka hizmettir anlayışı ile ilçemizde gerçekten aranan bir lezzeti buraya getirmiş olmanın haklı sevincini yaşıyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin inşallah. Bunun yanında Şehit aileleri ve Kahraman Gazilerimiz için de % 15 özel indirim uygulayacağız. Onlar için ne yapılsa azdır."dedi.

     

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
2 1
9,845 kez okundu
2
1

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz