• Şehitkamil İlçe başkanlığına Aslan atanacak Şehitkamil İlçe başkanlığına Aslan atanacak Bu haber 2017-09-28 12:20:27 tarihinde eklendi
    "Ak Parti Gaziantep teşkilatında Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt'un görevden alınmasının şoku sürerken, Şehitkamil İlçe Başkanlığı'na Yusuf Aslan'ın getirileceği iddia edildi."

    Ak Parti Gaziantep teşkilatında Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur ve Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt'un görevden alınmasının şoku sürerken, Şehitkamil İlçe Başkanlığı'na Yusuf Aslan'ın getirileceği iddia edildi.

    Memohaber haber merkezine gelen son dakika kulis bilgilerine göre, görevden alınan Şehitkamil İlçe Başkanı Halil Uğur'un yerine İl yönetimnde muhasip olarak görev yapan Mali Müşavir Yusuf Aslan'ın getirilecei öğrenildi. Yusuf Aslan daha önce Gaziantepspor'da as başkanlık ve bir dönem Şehitkamil İlçe Başkan yardımcılığı yaptı. Aslan'ın en son yapılan şehitkamil ilçe başkanlığı seçiminde Halil Uğur ile birlikte Ankara'ya gittiği ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştüğü öğrenildi. Görüşmenin ardından Halil Uğur başkanlığa seçilmişti. Mali müşavirlik yapan Yusuf Aslan son olarak il yönetiminde muhasip olarak görev yapıyordu.  

    Kordinıtör milletvekili Muzaffer Arslan'ın bugün Gaziantep'e geleceği ve Yusuf Aslan ile bir görüşme yaptıktan sonra Şehitkamil ilçe başkanlığına atayacağı iddia ediliyor.

  • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
1 0
9,472 kez okundu
1
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz