• Beklenen korku filmi yakında vizyonda... Beklenen korku filmi yakında vizyonda... Bu haber 2018-12-23 09:57:32 tarihinde eklendi
  Musabbar filmi yakında vizyonda...

  GAZİANTEP’TE ÇEKİLEN “MUSABBAR” İSİMLİ SİNEMA FİLMİ 25 OCAK 2019 ‘DA VİZYONDA.
   
  Büyük Galileo Film tarafından Eylül 2018 de Gaziantep’te çekimleri gerçekleştirilen Musabbar filminin vizyon tarihi belli oldu.  Musabbar, 25 Ocak 2019’da seyirciyle buluşacak. Yönetmenliğini Engin Rotin Tutuş ve Erdal Tutuş'un üstlendiği film Gaziantep’te 25 farklı mekanda geçiyor.
  Projede çok fazla insanın emeğinin olduğunu ve iyi iş çıkardıklarına inandıklarını söyleyen yönetmen Tutuş şöyle konuştu:
  "Asıl mesleğim yazarlık. 2012 yılında ilk bilim kurgu türünde romanım yayımlandı. Kocaeli Üniversitesi'nde Radyo Sinema Televizyon Bölümünü okudum. Bu, yönetmenliğini yaptığım uluslararası ilk büyük proje. 2 yıldır tüm zorluklara rağmen yılmadan  üzerinde çalışıyoruz. Hikayenin dokusuna uyum sağlaması nedeniyle yaşadığım şehir Gaziantep’te çekimleri gerçekleştirdik. Bazı sahneleri de doku sebebiyle Şanlıurfa’da tamamladık. Nihayet çekimler tamamlandı. 25 Ocak 2019’da başta Türkiye olmak üzere Azerbeycan, KKTC ,ardından Orta Doğu, Avrupa ve Orta Asya ülkelerinde gösterime girecektir. Bu projede çok fazla insanın emeği var,  iyi bir iş çıkardığımıza inanıyorum. Ayrıca bize desteklerini esirgemeyen ve  Birecik İkinci Bahar Restaurant, NCR İnternational Hospital, İzmit Belediyesi, Kozmetik Sarayı, Favori Giyim, Jokermanfashion, Global Financiers’a  da ayrıca teşekkür ederim.
  FİLMİN KONUSU
  Hz. Süleyman'ın himayesine alıp çalıştırdığı cinler, Süleyman öldükten sonra bütün insanlığı yoldan çıkarıp dünyaya ve insanlara hükmetmek için o günü sabırsızlıkla beklerler. Aşiret ağasının soyunun tükenmesine karşı yaptırdığı büyü, bütün kötülüklerin kapısını sonuna kadar açar. 21. yüzyılda patlak veren olaylar, bir akademisyen grubuna denk gelir 8 kişiden oluşan bu arkadaş grubu olayların içinden canını kurtarmak için mücadele eder.
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
1 0
3,082 kez okundu
1
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz