• Trejoli Bayan Giyim Bayiliği Trejoli Bayan Giyim Bayiliği Bu haber 2020-01-31 11:48:18 tarihinde eklendi
  Tesettür giyim sektörü ülkemizde ve dünyada oldukça popüler ve tercih edilen bir sektör durumundadır. Durumun bu şekilde olması ile birlikte iş kurmak isteyen ve kaliteli bir firma aracılığı ile bayilik işletmek isteyenlerin sayısı da doğru orantılı bir şekilde artmaktadır.

  Trejoli Giyim tesettür piyasası içerisinde yer almak isteyen ve bu noktada yatırım yapmak isteyenlere çok uygun koşullarda yatırım fırsatı sunmaktadır. Verilecek olan bayiliklerin sınırlı sayıda olması ve tükenmesi durumunda böyle bir imkanın bulunmayacak olması da yatırım yapmak isteyen ve bayilik sahibi olmayı düşünenlere hatırlatılmaktadır. Ürünlerin oldukça kaliteli olması ve bayanlar tarafından oldukça beğenilmesi iş imkanının oldukça karlı olduğu anlamına gelmektedir. Bu vesile ile ciddi kazançların sağlaması oldukça mümkün gözükmektedir.

   

  Bilinen Bir Markanın Ürünlerini Satmanın Avantajları

  Treloji Bayan Giyim imalatı olan ürünlerin satılmasının ve bu bayilik sistemine dahil olunmasının faydaları bulunmaktadır. Bilinen bir marka ve ürün olması sebebiyle Treloji Bayan Giyim ürünlerin satılması oldukça rahat olacaktır. Piyasada tanınmış ve bilinen bir ürünün satılmasının tanıtım gibi bir handikabı bulunmamaktadır. Daha önceden piyasada tanınmamış bir ürünü kabullendirmek ve satışını başarmak son derece güçtür. Bu sebeple Treloji tesettür ürünlerinin satılması, pazarlanması ve tanıtılması çok kolaydır. Üstelik bu kalitenin fiyat aralığının da düşük olması sürüm açısından da önemlidir. Kalitenin uygun şartlarda satılmasını ilke edinmiş Treloji Bayan Giyim ile çalışmak hem müşteriler açısından hem de yatırımcılar açısından oldukça caziptir.

   

  Trejoli Giyim Bayilik Şartları:

  Treloji Bayan Giyim çok cazip bir kampa ile bayilik almak isteyenlere büyük bir imkan sunmaktadır. 2020 yılı içerisinde ilk 5 franchise bayilikten isim hakkının alınmayacağı duyurusu resmi olarak yapılmıştır. Bayilik açmak isteyen ve isim hakkı ödemek istemeyenlerin elini çabuk tutarak ilk 5 arasına girmeleri ekonomik anlamda oldukça önemlidir. Bayilik ile ilgili bazı şart ve koşullar bulunmaktadır. Bu koşulları kısaca incelemek gerekirse;

  – Kurulacak bayilik yeri ile ilgili detaylı bir fizibilite etüdü ve yer uygunluk testinin yapılması gerekmektedir. şartların olumlu olması durumunda ikinci aşamaya geçilmektedir.
  – Firma kurulum süreci içerisinde  her konu da a’dan z’ye tüm aşamalarda danışmanlık verilerek yardımcı olunmaktadır.
  – Açılacak olan bayiliklerde çalışacak olan personelin eğitimi ile ilgili bir şart bulunmaktadır. Eğitim sadece Gaziantep merkezli şubelerde verilmesi katidir.
  – Reklam ile ilgili Ulusal ve uluslararası alanda yapılacak tüm reklamlarda genel reklam desteği sağlanmaktadır.

   

  Treloji Bayan Giyim Neler Yapmaktadır?

  Kap, Pardösü, Takım, Elbise ve buna benzer birçok tesettür kıyafeti tasarlanmakta ve üretilmektedir. Bu ürünlerin tamamının kendi tasarımı ve üretimi olması sebebiyle oldukça uygun aralıklarda maliyet oluşmaktadır.

  Bayilik almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken ilk husus franchise bayiliğinde doğru bir yer seçiminin yapılmasıdır. Kiralanması düşünülen mekan ile ilgili her detayın genel merkezle birlikte değerlendirilmesi ve adımların buna göre atılması gerekmektedir. Trejoli giyim her lokasyona olumlu yanıt verememektedir. Bu sebeple her aşamada birlikte hareket etmek neticenin olumlu olması açısından oldukça önemlidir. Tercih edilen lokasyonlarda genel olarak aranmakta olan şart merkezi bir yerde olması ve park imkanının sağlanabilmesidir. Bayilik verilmesinde dikkat edilecek olan ilk şartlar bunlardır.

  İstenilen şartlar arasında metre kare şartı gibi şartlar bulunmamaktadır. Yani metre kare noktasında bir kısıtlamaya gidilmemektedir.

  Treloji Tesettür firması aracılığı ile bayilik alabilir ve piyasadaki en kaliteli ürünleri uygun koşullarda satma imkanı bulabilirsiniz. Treloji Bayan Giyim bayiliği almak isterseniz kendisi aynı zamanda Terörle Mücadele Gazisi Subay olan Hamit YILDIZ’la 0 505 706 47 25 nolu telefon numarasından irtibata geçebilirsiniz.

   


UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
3 0
2,088 kez okundu
3
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz