• İbrahim Ersoy 325 Barnabas'dan 2009 Muhsin YAZICIOĞLU'na 26 Ekim 2014 Pazar ibrahimersoy27@hotmail.com.tr İbrahim Ersoy


  325 Barnabas'dan 2009 Muhsin YAZICIOĞLU'na


  31 aralık 1954 -  Sivas/Şarkışla doğumlu .

  25 mart 2009 - helikopter CİNAYETİNDE  yaşamını yitirdi. 

  Daha evvel 17 kez kaza geçirdi.

  Gazeteci İsmail Güneş, bir gazeteciden çok daha fazlası.

  48 saat yapılan aramalar 

  Gazeteci İsmail Güneş ne hikmetse yaklaşık 45 dakika 112 acil servisi ile konuşmuş fakat Güneş'in çenesi kırık bulundu.


  Aramalar enkaz bölgesinin 115 km uzağında yapıldı.

   

  Olay yerine infaz timinin geldiği, Amerikan üssünden kalkan helikopter ile time destek verildiği iddiaları da işin başka bir boyutu. 

  Olay yerinde 7 km yüksekten geçen 3 F4,  1 F16 olmak üzere 4 savaş uçağı fakat ne hikmetse radar kayıtları bulunamadı.. 


  Naaşı bulan 17 kişilik köylü. 


  Bölgenin adı "kanlı çukur" yani 100 yıldır köylülerin hayvanlarını otlattığı, hatta isminin dahi köylüler tarafından verildiği, köylülerin avucunun içi gibi bildiği bir bölge.


  Ben olay anı ile ilgili bundan daha fazlasına değinmeyeceğim keza sizler de defalarca izlemiş, okumuşsuzdur. 

   

  Haydi olaya hep birlikte başka taraflardan bakalım.. Birilerinin bakmaya korktuğu taraflardan.. 


  Amerikalıların 1995 tarihli MUHSİN YAZICIOĞLU araştırma raporunda geçen "uyuyan aslanın uyandırılmaması, engellenmesi gerektiği, tabandan geldiği için gelişinin sağlam ve süreklilik arzedebileceği, bunların dışında siyasi hayatına birilerinin değil kendi doğrularıyla ANADOLU halkının istek - arzularını harmanlayarak yoluna devam eden bir lider" olarak bahsedilmiştir yani henüz mecliste vekili yokken "AMERİKALILARI TİTRETEN TÜRK" olarak tarihe not düşülmelidir ya da düşülmüş müdür ?  

  Ben tam bunlara bakıp araştırırken öyle birşey gördüm ki ... 

  Bu bilgiyi edinmeden önce muhsin yazıcıoğlu'na dair birçok konuya vakıf idim kedimce  zaten. Artık bu katile sadece zihnimde bir vücut bulmam gerekiyordu ve katilin vücudu hakkında herkesin buluştuğu ortak bir nokta vardı!


  BARNABAS İNCİLİ!


  VE BULDUM !  KATİL BARNABAS İNCİLİ !


  Şu anda sizlerin "haydaaa ne alaka"  ya da "bu nerden çıktı" gibisinden tepkiler verdiğinizi duyar gibiyim fakat öyle bir alakası varmış ki ben inanıyorum ben gibi sizlerin de ağzı açık kalacak .. 


  Barnabas incili 1981 yılında Şırnak - Uludere'de köylüler taradından bulunmuş, bir milletvekiline satılacakken jandarma el koymuş ve Generlkurmay'a teslim edilmiştir. Rahmetli Turgut ÖZAL zamanında çevirisi yapılmak istenmiş fakat ne hikmetse bir türlü başarılı olunamamıştır.


  Şimdi gelelim Barnabas İncili'nden Muhsin YAZICIOĞLU cinayeti ilişkisine. 

  Barnabas İncili Hz. İsa'nın öğrencisi Barnabas tarafından bizzat Hz. İsa'dan ders alarak yazılmıştır. Hz. İsa'nın ilahlığını reddeder dolayısıyla bu şimdiki KAFASINA GÖRE İNCİL YAZAN HRİSTİYANLARIN CANINI YAKACAK BİR KİTAPTIR.  İşte bunları Merhum lider de araştırır ve sonunda bu konuda daha ciddi adımlar atmak üzere şehadetinden 3 gün önce Ankara'da bir pastanede 3 arkadaşıyla buluşur. Bunlardan birisi ünlü bir oyuncu, diğeri eski cezaevi arkadaşı diğeri ise partide görevli. Yazıcıoğlu yeni bir film çekilmesini istediğini, filmle kalınmayıp tüm dünyada sempozyumlar düzenlenmesi gerektiğini, film için gerekli olan 5 - 6 milyon lirayı finanse edebileceğini söylemiştir...


  ... ve üç gün sonra MALUM CİNAYET....


  Muhsin YAZICIOĞLU'nun 14 yaşında lisede duvar gazetesiyle başlayan DEVLETÇİLİK - TURANCILIK - İSLAMCILIK serüveni 25 mart 2009'da Barnabas İncili ile sona ermiştir. 


  Barnabas İncili ile derin devlete kadar inmek mümkün. 


  Abdullah Çatlı kazasında kaybolan çantadan, İskenderpaşa Cemaati lideri Esad Coşan Hoca'nın Sidney'deki kazasından Genelkurmay kozmik odasında yapılan araştırmalara kadar.. 


  Sonuç olarak, Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nu hep ŞEHİT olarak yad etmişimdir, her araştırmamda da haklı çıkmışımdır...


0 0
22,032 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
Diğer İbrahim Ersoy Yazıları